Відійшов у вічність екс-нардеп “Самопомочі” Олексій Скрипник

0
320
Відійшов у вічність екс-нардеп "Самопомочі" Олексій Скрипник

Відійшов у вічність екс-нардеп “Самопомочі” Олексій Скрипник.

Про це у Фейсбуці повідомив мер Львова Андрій Садовий, пише Кулемет.

“Жахлива новина. Щойно повідомили про смерть нашого друга, львів’янина Олексія Скрипника. Велика втрата для нашої громади та України! Співчуття рідним та близьким. Світла пам‘ять”, – йдеться у повідомленні.

Народний депутат 8 скликання, обраний від “Об’єднання “Самопоміч” (№3 у списку) як безпартійний. Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань інноваційної діяльності та інтелектуальної власності Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Заступник Голови Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО, член Української частини Ради міжпарламентської ради Україна-НАТО.

З 2006 року викладач, а з 2008 – старший викладач Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій НУ “Львівська Політехніка”.

Член Комітету Підприємців Львівщини, асоціації “IT Україна”, Наглядової ради Асоціації “Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг”, член Наглядової Ради Національного університету “Львівська політехніка” та Львівського національного університету імені Івана Франка, член Ради з питань конкурентоспроможності у Львівській області.

З 1991 до 2014 року – технічний директор, директор, згодом – генеральний директор ТОВ “Елекс”, що займається розробкою програмного забезпечення.

У 1986-2000 роках працював у ВЕО “Львівенерго” інженером Центральної диспетчерської служби, згодом — заступником начальника ЦДС по АСДУ у Західному регіональному диспетчерському центрі Львівенерго.

Закінчив факультет електроенергетики Національного Університету “Львівська Політехніка”.

Leave a Reply