Від СБУ вимагають провести перевірку щодо “польських карт” на форумі Садового у Львові

0
1769

Громадські активісти Львівщини вимагають від Служби безпеки України провести перевірку щодо використання “польських карт” на Безпековому форумі у Львові, співорганізатором якого виступила Львівська міська рада.

Про це активісти пишуть у соціальних мережах.

“Звертаюся до Служби безпеки України! Прошу негайно провести перевірку з даного факту і про результати повідомити публічно! Ні, не прошу, а ВИМАГАЮ провести перевірку! 4й рік триває війна з окупантом! 4й рік ми просимо допомоги в інших країнах! а в себе дома підтримуємо сепаратизм, визнаємо псевдореспубліки? Страх загубили зовсім?”, – пише Наталка Шелестак.

Підтримав її і Володимир Шамрай:

“Прошу вважати мій допис, офіційним зверненням, до Верховного головнокомандувача, Генерального прокурора, Голови Верховної ради, Голови Служби Безпеки України, щодо ганебного факту визнання тимчасово окупованих територій Луганської і Донецької областей, “народними республіками” і надати правову оцінку даному інциденту.
Невже можна, ось так, взяти і плюнути в обличчя тим хто не повернувся, тим хто був, тим хто зараз там???”, – написав він.

Нагадаємо, у СБУ звернувся і голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Залишити відповідь