Від Садового вимагають припинити піаритись на 100 тисячах замість ділянки землі для АТОвців

0
871

Сьогодні, 2 листопада, учасники АТО організували під стінами Львівської міської ради брифінг через обурення рекламою мера Львова Андрія Садового, де серед іншого йдеться про виділення коштів бійцям АТО. Про це пише Четверта студія.

“В 2014 році ми неодноразово зверталися стосовно виділення земельних ділянок, але нам в кінці року була надана відповідь, що Львів дуже компактне місто, землі бійцям АТО надати не можуть, будуть будувати будинки. В 2015-му Андрій Іванович Садовий анонсував будівництво будинків для бійців АТО. Будинок під тиском був зданий у 2018 році. Туди заїхали сім’ї загиблих учасників АТО. Потім ми вийшли та вимагали виділення земельних ділянок. Під міською радою стояли три тижні та виборювали, щоб нам дали землю на Білогорщі. Нам не зрозуміло, що твориться з цією землею. ЇЇ передали Львівській ОДА і… кінці з кінцями. ОДА мала розробити план, але процес застряг, бо Андрій Іванович припинив фінансування дороги через Левандівку. Тому земля знову заблокована. Згодом на сесії ЛМР по виділенню земельних ділянок прозвучало, що не всі учасники зможуть отримати земельні ділянки, їм надаватимуться 100 тисяч гривень, хоча Законом України передбачено саме виділення земельних ділянок, а не матеріальної допомоги”, – звернулась до присутніх голова ГО “Львівська обласна спілка АТО та сімей загиблих” Богдана Сірків.

Представник “Української спілки учасників АТО” Олег Дудок додав:

“Зараз Андрій Іванович їздить по Україні, запустив ролик, він піариться тими 100 тисячами гривень, які йдуть не з його кишені, а з міського бюджету і взагалі ці 100 тисяч – це наше гарантоване право отримати землю. Як така людина може бути президентом? Якщо він будує свою кампанію на тих 100 тисячах? Кажуть, що землі у Львові немає, але під бізнес і численним забудовникам землі завжди вистачає”.

Після брифінгу учасники вирішили зайти у міськраду, де саме відбувався виконком, де серед інших було й питання земельних ділянок, “яких нема”. Активісти запросили журналістів разом з ними завітати на виконком і пересвідчитись у цьому.

Щоправда, активістів не впустили у залу, де відбувалось засідання виконкому. Вхідні двері та коридор пильно охороняло відразу кілька десятків представників “Муніципальної варти”.

Leave a Reply