Від Садового вимагають прозвітуватись за усі депозити

0
1215
Мэр Львова Андрей Садовый во время встречи с журналистами, во Львове, в субботу, 22 августа 2009р. Фото Дмитрия Стаховского / УНИАН

31 жовтня 2017 року розпорядженням міського голови вільні кошти із загального фонду міського бюджету, в сумі 40 млн. грн., було розміщено на депозитному рахунку у Львівській обласній дирекції Акціонерного банку “Укргазбанк“. Відповідно до інформації деяких львівських ЗМІ, сума коштів з початку року, яка була покладена на депозити, перевищує 700 млн. грн.

“Таке використання міського бюджету має, як своїх прихильників, так і противників. Однак усіх однаково цікавить інформація щодо подальшої долі коштів громади, які Вашими розпорядженнями, впродовж останніх десяти років були покладені на депозитні рахунки різних фінансових установ. До мене звернулась ініціативна група керівників громадських організацій, щодо надання та публічного висвітлення Вами та органами виконавчої влади наступної інформації”, – йдеться у зверненні укропівця Ігоря Зінкевича (Igor Zinkevych), який він озвучив на сесії міської ради.

Зокрема, депутата цікавить:

– У яких саме фінансових установах розміщувались бюджетні кошти міста впродовж останніх десяти років?
– Які саме суми та під які відсотки були розміщені впродовж останніх десяти років?
– Яка на сьогодні ситуація з коштами, які знаходились у фінансових установах, що припинили свою діяльність через банкрутство ?

За словами міського голови, кошти розміщені з метою залучення додаткових коштів до міського бюджету. Тому УКРОП вимагає повного звіту перед громадою від Андрія Садового за кожну копійку, яка була покладена на депозитні рахунки за останні 10 років.

Залишити відповідь