Від Садового вимагають провести інвентаризацію комунального майна Львова

0
1540

Не розглядати на сесіях Львівської міської ради питання з блоку комунальної властості, поки керівник профільного управління Інна Свистун не проведе інвентаризацію майна міста і не надасть вичерпений звіт щодо своєї діяльності, – із таким закликом до колег звернувся депутат фракції «Народний контроль», представник комісії комунальної власності Тарас Ворко.

«Наша каденція працює уже 2,5 роки і за цей час до методів керівницва пані Свистун виникло багато питань. Натомість відповідей на них, як не було, так і немає. Зокрема, попри численні звернення і наполягання, досі не відбулася інвентаризація майна міста. Хоча керівник УКВ мала би знати, що добрий менеджмент можна вибудувати лише володіючи повною інформацією про те, чим управляєш», – переконаний Тарас Ворко.

За його словами, яскравим прикладом неефективної роботи УКВ є заборгованість перед містом за оренду комунальних приміщень. Загальна сума боргів станом на червень минулого року становила понад 50 млн гривень. Так і невідомо, чи ці кошти вдалося отримати.

«Також нас постійно переконують, що продаж приміщень з аукціонів – найкращий спосіб для міста заробляти на комунальній власності і наповнювати бюджет. На кожній сесії депутатам пропонують голосувати за все нові та нові об’єкти, які, на думку УКВ, треба виставляти на аукціон. Депутати голосують, а де результат?  Ще 1,5 року тому ми погодили продаж об’єктів на вулицях Стрийській, 90, Багряного, Гіпсовій тощо. Але до цього часу торги навіть не оголосили на ці приміщення. Для кого їх тримають?», – говорить Тарас Ворко.

Відтак, переконаний депутат, Інна Свистун має надати депутатам повну інформацію по боржниках, по оренді приміщень, чому «проголосовані» об’єкти «зависають» у чиновницьких шухлядах.

«А ще не забуваємо про «аферу століття». Це все наслідки свавілля і безгосподарності чиновників. І поки не буде інвентаризації, звіту, аудиту – будь-які голосування по комунальної власності не мають сенсу, адже все-рівно матимемо чиновницькі маніпуляції і схеми, а не ефективну роботу», – резюмував Ворко.

Leave a Reply