Від Садового вимагають негайно перенести кінцеві зупинки обласних маршруток

1
7259

Нардеп Ярослав Дубневич вимагає від мера Львова терміново повернути кінцеві зупинки на пристосовані до того автостанції та не проводити більше таких недолугих експериментів, які будуть призводити до чергових транспортних колапсів.

Про це нардеп повідомив у “Фейсбуці”.

“Це неповага влади міста Львова до мешканців Городоцького, Мостиського, Самбірського, та Пустомитівського районів – перенести кінцеві зупинки громадського транспорту на автостанції, в яких немає елементарних умов, та не перелаштувати транспортну систему під довезення людей. В результаті – щоденне добирання до роботи та навчання для тисяч людей стало справжнім знущанням над ними. На підставі мого звернення Укртрансбезпека анулювала свідоцтва про атестацію АС Західна (Городоцька, 359) та АС №3 (Петлюри, 11), відповідно – працювати відтепер вони не мають права”, – йдеться у дописі.

Дубневич також відзначив: “Більше того, якщо місто Львів не може нормально організувати транспортну систему, то, можливо, дійсно пора подумати про те, що і цю функцію потрібно делегувати тим, хто зможе?”.

1 коментар

  1. Вимагаю негайно перенести кінцеві зупинки приміських маршрутів на пристосовані Автостанції – Автовокзал та Автостанцію № 2 з доїздом через кільцеву дорогу 🙂

Залишити відповідь