Від Садового вимагають нарешті навести лад із кінцевою зупинкою тролейбусів (ФОТО)

1
2199

Шановна Гаряча Лінія міста 1580! Допоможіть вирішити питання, яке стосується кінцевої зупинки та початку маршруту тролейбуса № 10, 3 на вулиці Ряшівській.

Про це йдеться у повідомленні у “Варті-1”.

“На самій зупинці встановлено знак пішохідного переходу ( 5.35.1, 5.35.2). По-перше, він не відповідає державним нормам, тому що немає контуру, який повинен відбивати світло машин.

Пішохід перетинає дорогу перед транспортом, який стоїть на зупинці, але за правилами  дорожнього руху, перетинати дорогу перед громадським транспортом можливе лише якщо це рейковий транспорт.

І найголовніше, за 20 метрів від такого невідомо ким встановленого знаку є пішохідний перехід, облаштований за усіма ПДР.

Люди вилітають на проїжджу частину, навіть не дивлячись на дорогу, і забуваючи про мінімальні навички поводження пішохода перед перетином дороги, вже не говорячи про правило лівої та правої руки. Шкода, але це може скінчитись для когось плачевно”, – йдеться у повідомленні.

1 коментар

  1. А чого тільки ця зупинка, наступна після кінцевої “Патона-Ряшивська”, як що їхати в сторону вул. Патона та сама історія, я там постійно сідаю/і висідаю з тролейбуса.

Leave a Reply