Від початку війни мобілізували понад 26 тисяч жителів Львівщини

0
629
За добу на Львівщині поселили 10 тисяч переселенців

​​Хочу спростувати ще один фейк: начебто військовозобов’язані жителі Львівщини спокійно пересиджують вдома, а у військкоматах можна побачити тільки вимушених переселенців. Ця інформація не відповідає дійсності.

Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Кулемет.

Лише за минулу добу мобілізували 760 жителів Львівщини

Від початку війни мобілізували понад 26 тисяч жителів нашої області

Усі військовозобов’язані мають з’явитися у військкомати. Немає значення, це жителі Львівщини чи інших областей.

Я як начальник Львівської обласної військової адміністрації видав розпорядження, згідно з яким громадяни України чоловічої статі, віком від 18 до 60 років, які прибули на Львівщину в період воєнного стану, не пізніше ніж через 24 години після прибуття мають з’явитися у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки у Львівській області для взяття на військовий облік.

Як на Львівщині контролюють, чи стають військовозобов’язані переселенці на військовий облік, я розповідав тут: https://cutt.ly/fSoOkpx

Прошу вас – не шукайте зловмисників серед своїх. Зараз ворог у нас один. Це він знищує наших цивільних, дітей та інфраструктуру – винищує все українське. Нам усім необхідно єднатися!

Зараз на Львівщині можна вступити у лави ТрО – триває додатковий набір у 103 окрему бригаду Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Щоб зголоситися, необхідно прийти на вулицю Батуринську, 2 у Львові. Всю актуальну інформацію публікують на фейсбук-сторінці 103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних сил України.

Якщо маєте додаткові запитання, телефонуйте за номером: +380960806987

Тримайте розум холодним. Любіть Україну реальними справами.

Залишити відповідь