Від Мальського вимагають дати чітку відповідь щодо звільнення Віконського (ВІДЕО)

0
1205
Василь Віконський. Фото Юрій Кенцало, Четверта студія
Василь Віконський. Фото Юрій Кенцало, Четверта студія

Керівник Головного управління Національної поліції Львівської області Василь Віконський 30 вересня двічі зустрічався із кримінальними авторитетами. 

Про це на прес-конференції у Львові 7 жовтня повідомив представник координаційної ради учасників бойових дій Львівської області Сергій Лейченков.

Учасники АТО та активісти зачитали звернення до президента Зеленського, у якому закликали негайно звільнити Віконського із посади очільника поліції Львівської області.

Як йшлось на прес-конференції, учасники АТО бояться, що будь-хто із них у будь-який момент може повторити долю Катерини Ганзюк, адже, за їх словами, у області діють правоохоронці, які вчиняють насильні дії до мирного населення.

Як повідомив Лейченков, відповідаючи на уточнююче запитання журналістів, зустріч Віконського із кримінальними авторитетами відбулась 30 вересня двічі: у ресторані “Озеро” на Левандіці та у ресторані у Рясне-Руській.

Там, кажуть вони, обговорювались методи впливу на громадських активістів, які вимагають відставки Віконського.

Учасники АТО також закликали голову Львівської ОДА Маркіяна Мальського у вівторок, 8 жовтня, на апаратній нараді дати чітку відповідь щодо звільнення Віконського.

Якщо ж цього не станеться, вони готові вдаватись до більш радикальних методів впливу.

Яких – не кажуть, щоб не розкривати карти перед самим Віконським.

“Все може бути”, – відповіли вони на запитання, чи йдеться про використання шин.

Також, якщо не буде відповідної реакції, то активісти вважатимуть, що розгін протестувальників у Соснівці був проведення з волі Авакова та Князева.

Як це було – дивіться у відео:

Залишити відповідь