Велика мрія, яка розбилась на друзки, – Синютка про складений Вакарчуком мандат

0
664
Олег Синютка
Олег Синютка

Народний депутат від фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка прокоментував заяву Святослава Вакарчука про складання депутатського мандату і пояснив, чому проукраїнським політикам треба об’єднатися.

Про це Олег Синютка сказав у ток-шоу «Великий Львів» на телеканалі Еспресо, пише Четверта студія.

«Святослав думав, що нові обличчя в політиці здатні щось змінити. Але нові обличчя – це не тільки «Голос». Це українофоби Бужанський і Дубінський , які і сформували цю владу. Напевне тому Вакарчук і вирішив знову піти з політики», – наголосив нардеп.

Олег Синютка додав, що за рік всі побачили, що політики діляться не на старих і нових, а на українських і антиукраїнських. Він також закликав представників усіх проукраїнських партій до об’єднання задля майбутнього держави.

“Дуже шкода, що проукраїнські сили не змогли об’єднатися, пішли на останні вибори кількома колонами і до влади прийшла зелена антиукраїнська більшість. Минулого тижня керівництво «Європейської Солідарності» звернулося до різних політичних сил з пропозицією врахувати попередні помилки і об’єднатися на майбутніх місцевих виборах. Це сьогодні актуально, як ніколи», – сказав народний депутат.

Синютка додав, що в умовах, коли йде наступ на українську мову та культуру, відбуваються поступки Росії та починаються політичні репресії – проукраїнським силам потрібно об’єднуватися, а не ворогувати.

Нагадаємо, що у четвер, 11 червня, лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук заявив, що зареєстрував заяву про складання повноважень народного депутата. У 2007 році музикант вже ставав нардепом від політичної сили «Наша Україна — Народна самооборона», але через рік склав повноваження.


Leave a Reply