Вартість паркування в центрі Львова планують підвищити до 10 гривень за годину

0
1727

ЛКП «Львівавтодор» планує підвищити вартість паркування на комунальних парковках – до 10 грн за годину стоянки автомобіля на закритих паркінгах в центральній частині міста та до 8 грн – на відкритих, а також до 5 грн – на парковках поза межами центру. Таке звернення «Львівавтодору» у вівторок, 19 грудня, підтримала депутатська інженерна комісія Львівської міськради, однак остаточне рішення ще мають прийняти депутати під час одного із наступних засідань сесії. Про це пише Захід.нет.

За словами директора ЛКП «Львівавтодор» Олега Берези, потреба в підвищенні вартості паркування зумовлена інфляцією та зростанням мінімальної зарплатні.

Так, згідно з поданими «Львівавтодором» розрахунками, вартість паркування у першій паркувальній зоні (центр міста) має зрости з 8 до 10 грн/год. на закритих паркінгах на вул. Валовій та поблизу «Вернісажу» та з 6 до 8 грн/год. – на відкритих парковках. У другій паркувальній зоні (поза межами центру) паркування має подорожчати більше, ніж вдвічі – з 2 до 5 грн/год.

Червоним кольором позначена перша паркувальна зона, всі інші ділянки входять до другої зони

Коли саме планують впровадити нові тарифи на паркування, наразі не відомо, оскільки зараз депутати лише надали згоду на розробку відповідного проекту ухвали. Пізніше під час одного з наступних засідань сесії міської ради його винесуть на голосування депутатів, які і мають ухвалити остаточне рішення. Однак це відбудеться вже в 2018 році.

Нагадаємо, що востаннє вартість паркування в центрі Львова підвищували у 2016 році – до 8 грн/год. на закритих паркінгах та до 6 грн/год. – на відкритих. Вартість паркування поза межами центру тоді не змінювали.

Додамо, що в грудні депутати ЛМР затвердили перелік вулиць у центрі Львова, паркування на яких призводить до заторів та небезпеки ДТП, і дозволили примусово евакуйовувати з цих вулиць неправльно припарковані автомобілі.

Залишити відповідь