В Україні покажуть телевізійний проект про бійців, які отримали важкі поранення

0
1473

«Об’єднання добровольців» спільно з фондом Юрія Турянського «Почни з себе» та телеканалом ZIK започатковують серію телевізійних сюжетів про бійців, які служили в зоні військового конфлікту на сході країни, пройшли крізь пекло війни і повернувшись додому з важкими травмами і пораненнями, не дивлячись ні на що, зуміли повернутися до нормального життя. Цикл нарисів називатиметься «Історії повернення з війни» і у ньому  журналісти розповідатимуть про найбільш вражаючі людські долі.

Герої сюжетів — люди різних професій, характерів, культур, але усіх їх об’єднала війна. Також усі вони отримали важкі поранення. Дехто чудом вцілів і вижив, пройшов через безліч операцій і тривалі місяці реабілітації.

Для «Об’єднання добровольців» проект особливий тим, що серед багатьох інших учасників у ньому братимуть участь і бійці нашої організації.

«Для нас це особливий проект, адже добровольці, як ніхто інший знають, що таке війна. У пеклі військового конфлікту з Росією хлопці отримали страхітливі поранення, вони пройшли через нелюдський біль. Знаю, що багатьом з них лікарі не давали жодних шансів на одужання, але вони змогли перебороти не тільки себе, але й обставини, повернулися до роботи і улюбленої справи, не стали тягарем в суспільстві, а показали, що справжній боєць може бути не лише на війні, але й також у повсякденному житті. Також, ми дуже раді, що телеканал ZIK один з небагатьох, хто постійно показує і висвітлює проблеми добровольців. Бо часто стається так, що ми оплакуємо і співчуваємо тим хлопцям, які гинуть на війні, а натомість про колишніх бійців, які мають величезні проблеми, забуваємо», — зазначила керівник організації Олена Живко.

«Я радий, що наша організація також змогла долучитися до проекту. Хочемо, щоб в такий спосіб про бійців знали всі, бо їхня сила духу без перебільшення вражає. Інколи і здорові люди не можуть заставити себе встати зранку з ліжка чи відвідати спортзал, а герої проекту, попри біль і травми, переступають через себе щоденно — займаються спортом, ходять на роботу, беруть участь в громадському житті!» — прокоментував свою участь у «Історіях повернення з війни» керівник фонду «Почни з себе» Юрій Турянський.

Проект виходитиме з понеділка, 15 січня, на телеканалі ZIK. Усі сюжети  транслюватимуть у щоденних випусках новин «Перші про головне» о 21:00.

Залишити відповідь