В аеропорті “Львів” знешкодили сумку із ноутбуком пасажирки, яка прилетіла рейсом Turkish Airlines (ФОТО, ВІДЕО)

0
796
фото ГУ НП у Л/о

Поліцейські перевірили повідомлення про замінування аеропорту – сумку, в якій могла бути вибухівка, знешкоджено

Про це пише Кулемет з посиланням на поліцію Львівщини.

Було евакуйовано понад 300 працівників та пасажирів, правоохоронці обстежили приміщення аеропорту та прилеглу територію – вибухонебезпечних предметів виявлено не було. Підозрілу сумку, в якій могла бути вибухівка, знешкоджено за межами приміщення аеропорту.

Сьогодні, 21 липня, близько 9.25, до поліції надійшло повідомлення від працівників служби безпеки Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького про те, що на території аеропорту виявлено підозрілу сумку, в якій може бути вибухівка.

фото ГУ НП у Л/о
фото ГУ НП у Л/о
фото ГУ НП у Л/о
фото ГУ НП у Л/о
фото ГУ НП у Л/о
фото ГУ НП у Л/о

На місці події працювали слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції, спеціалісти-вибухотехніки, кінологи, співробітники інших служб поліції Львівщини., а також патрульні поліцейські.

Було евакуйовано понад 300 осіб – працівників та пасажирів. Поліцейські обстежили приміщення аеропорту та прилеглу територію, вибухонебезпечних предметів виявлено не було.

Підозрілу сумку, в якій могла бути вибухівка, спеціалісти-вибухотехніки, дотримуючись усіх заходів безпеки та використовуючи спецобладнання, вивезли та знешкодили за межами приміщення аеропорту.

Попередньо, вибухівки у сумці не виявлено.

Як розповіла у коментарі Тvoemisto.tv директорка аеропорту Тетяна Романовська, сумку виявили у залі очікувань, її залишила одна із пасажирок. Через те, що там був ноут-бук, система показала радіоактивне випромінювання, тому на неї звернули увагу, викликали спеціалістів.

Аеропорт не працював понад годину. Відбулися затримки 9-ти рейсів. Пасажирка, яка залишила сумку, не є громадянкою України, вона прилетіла рейсом Turkish Airlines.

Leave a Reply