В аеропорті “Львів” провели обшуки: перші подробиці

0
1489

В аеропорті “Львів” провели обшуки.

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий, пише Кулемет.

“Нашій державі не потрібні успішні менеджери. До такого висновку можна прийти, якщо спробувати розібратись в тому, що відбувається зараз у Львівському аеропорті. В п’ятницю там проводили обшуки. Вилучили документи, про які не клопотали. Директорку Тетяну Романовську звинувачують у зловживанні службовим становищем в інтересах аеропорту. Так саме так абсурдно це виглядає”, – написав Садовий.

За його словами, вся суть в тому, що аеропорт надає рекламні послуги, які до речі, передбачені статутом підприємства. Мабуть, комусь не подобається, що менеджмент в Україні може бути успішним. Минулого року львівське летовище прийняло більше 2 мільйонів пасажирів. І в період епідемії і повного локдауну керівництво робить все, щоб втримати працівників і дати людям можливість годувати свої сім’ї.

“Неодноразово аеропорт хотіли забрати в концесію – не вийшло. Тепер, очевидно, хочуть замінити керівника. Всі хто знають Tetyana Romanovska, добре розуміють, що цій жінці вистачить сили пережити всі ці нападки. Таню, з вами правда і львів’яни!”, – написав Садовий.

Leave a Reply