Уроки англійської мови: як підтримувати високий рівень

0
237
Поповнювати словниковий запас і практикувати іноземну необхідно регулярно, навіть якщо у вас рівень Advanced

Уроки англійської мови для рівня C1 / C2. Сучасні формати вивчення мови, як підтримувати знання. Що можна побачити і почитати англійською для високого рівня

Вивчення іноземної мови, як ремонт, – здається, що це ніколи не закінчиться. Навіть якщо ви досягли рівня C1 / C2, знання необхідно підтримувати і розширювати. У цьому можуть допомогти різні способи: від спеціалізованих занять до переглядів Youtube-роликів. Якщо ви пройшли стандартне навчання на курсах, зверніть увагу на спеціалізовані уроки англійської мови та тренінги, які допоможуть прокачати певний навик.Також підтримувати знання допомагають розмовні клуби і тематичні заходи. Наприклад, школа англійської Green Forest регулярно проводить English Meetup та інші тематичні івенти.

Крім того, підтримувати знання мови важливо самостійно. Тим більше, що сучасні технології дозволяють робити це за допомогою одного лише смартфона. Інтерактивні уроки англійської мови можна проходити в додатку в будь-який зручний час, самостійно вибирати формат і тему.

Уроки англійської мови: що почитати і подивитися на рівні Advanced

Регулярна практика іноземної допоможе підтримувати знання. Уроки англійської мови не обов’язково повинні проходити в звичному нам форматі – учитель, клас, розклад, домашнє завдання тощо. Сьогодні прокачати певні навички або загальні знання можна за допомогою інтерактивних уроків в інтернеті, подкастів, навчальних роликів на Youtube, постів в соціальних мережах і навіть в TikTok. Обирайте для себе зручний формат і регулярно практикуйте мову. Самостійно складіть для себе розклад таких “уроків”, щоб зробити регулярну практику своєю звичкою.

Поповнювати словниковий запас і практикувати іноземну необхідно регулярно, навіть якщо у вас рівень Advanced

Що почитати на іноземній, якщо у вас високий рівень:

  • “Аеропорт”, Артур Хейлі / “Airport”, Arthur Hailey;
  • “Талановитий містер Ріплі”, Патриція Хайсмит / “The Talented Mr. Ripley “, Patricia Highsmith;
  • “О дивний новий світ”, Олдос Хакслі / “Brave New World”, Aldous Huxley.

Насправді, люди з рівнем C1 / C2 можуть пробувати читати практично будь-які книги англійською. Винятком є тільки вузькоспеціалізована література. Читайте новинки і сучасні книги, щоб поповнювати словниковий запас актуальною лексикою. В цілому, оточіть себе англомовним контентом – підпишіться на блоги, новини, розсилки, читайте профільну літературу і тематичні статті.

Це ж стосується різних фільмів і серіалів – заведіть звичку дивитися все мовою оригіналу. Якщо все цікаві серіали і фільми переглянуті, беріться за документалки і різні освітні уроки в інтернеті, інтелектуальний контент. Так ви зможете одночасно прокачувати англійську і розширювати кругозір. Не забувайте про подкасти – їх зручно слухати по дорозі на роботу, навчання, на пробіжці і під час обідньої перерви.


Leave a Reply