Уряд посилив обмеження “помаранчевої” зони карантину

0
414
Коронавірус. Фото: Українська правда.
Коронавірус. Фото: Українська правда.

Нові правила адаптивного карантину передбачають обмеження щодо роботи закладів або проведення святкових заходів. 

Як пише “Кулемет” з посиланням на “Прямий”, про це на брифінгу заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Він зауважив, що уряд продовжив дію карантину до 28 лютого, а дату жорстокого карантину погодив на 8 січня.

“Зокрема, до 8 січня будуть діяти ті “помаранчеві” обмеження, які діяли в адаптивному карантині, з деякими оновленнями. Ці оновлення стосуються роботи церков та інших релігійних установ, закладів культури – зокрема театрів, кінотеатрів, музеїв, де буде дозволено заповнення або 50% посадкових місць, або з урахуванням одна особа на 10 м2“, – резюмував Ляшко.

Він додав, що нові обмеження передбачають заборону на проведення до 8 січня святкових заходів, банкетів та майстер-класів у закладах громадського харчування.

“У закладах громадського харчування подовжено роботу до 23:00, але з певними умовами, зокрема, замовлення і розрахунки треба буде зробити до 22:00. Також будуть заборонені масові заходи, зокрема свята, концерти у школах і садочках будуть дозволені тільки за участі дітей одного класу, або тільки групи без батьків”, – зазначив головний санлікар.

Ляшко підкреслив. що коли Україна 25 січня повернеться до загального карантину з  обмеженнями “помаранчевої” зони. То вони будуть діяти разом з оновленнями впровадженими до 8 січня.


Leave a Reply