Урбаністичні фантазії: у Львові на одній із вулиць з’явилась “вафельниця” (ФОТО)

0
998
Урбаністичні фантазії: у Львові на одній із вулиць з’явилась "вафельниця". Фото управління транспорту Львівської міської ради

У Львові сьогодні, 12 травня, на перехресті вул. Пасічна – Медової Печери нанесено не звичну для вулиць м. Львова дорожню розмітку “вафельницю”.

Про це у Фейсбуці повідомляє управління транспорту Львівської міської ради.

Оскільки, як випливає з коментарів під постом з новиною, більшість водіїв не знають, що означає дана розмітка, тому роз’яснюємо”, – йдеться у повідомленні.

Це розмітка 1.4 яку застосовують на ділянках доріг де заборонено стоянку ДТЗ. Згідно ДСТУ 2587-2010 “Безпека дорожнього руху. Розмітка дорожня. Загальні технічні вимоги. Методи контролювання. Правила застосування” дану розмітку дозволено застосовувати у вигляді сітки на прехресті для недопущення виїзду і зупинки на ньому.

“Рішення було прийнято через часті порушення водіями транспортних засобів Правил дорожнього руху, що призводило до утворення заторів і небезпечних ситуацій на даній ділянці”, – переконані урбаністи Садового.

Як йдеться у повідомленні, ця розмітка дозволить краще орієнтуватись водіям, а патрульній поліції визначати порушників (в перспективі встановлення на цій ділянці камер, які дозволять фіксувати порушення в автооматичному режимі.

Leave a Reply