Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА підведе підсумки та відзначить найкращих спортсменів

0
1025

У п’ятницю, 22 грудня, з нагоди 27-ї річниці створення Національного Олімпійського комітету України, відбудеться розширене спільне засідання членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Олімпійської ради відділення НОК України у Львівській області.

В межах заходу – вручення свідоцтв про категорійність ДЮСШ області, посвідчень майстрів спорту України, відзначення кращих за результатами комплексних спортивних Ігор Львівщини-2017.

Також учасники заходу підведуть підсумки діяльності відділення НОК України у Львівській області у 2017 році, ознайомляться із інформацією про стан та перспективи розвитку легкої атлетики в області, а також перебігом підготовки спортсменів Львівщини до ХХІІІ Зимових Олімпійських Ігор в м. Пхьончхан.

Початок заходу об 11:00 год в залі засідань стоматологічного медичного центру Львівського Національного медичного університету імені Д. Галицького (м. Львів, вул. Пекарська, 69-б).

 

Довідково

22 грудня 1990 року І Генеральна асамблея засновників ухвалила рішення створити Національний олімпійський комітет України і ця дата є офіційною датою його створення. У вересні 1993 року НОК України був остаточно визнаний Міжнародним Олімпійським Комітетом. НОК України діє у відповідності до положень Олімпійської хартії, Конституції України та чинного законодавства України і свого Статуту.

Основні завдання НОК України – забезпечення участі в Олімпійських іграх, розширення міжнародного співробітництва, популяризація масового спорту і здорового способу життя, фізичне і духовне збагачення людей.

З цією метою НОК України співпрацює з державними, громадськими та іншими організаціями. На засадах незалежності та доброї волі Національний олімпійський комітет України об’єднує 40 федерацій з олімпійських видів спорту.

НОК також має свої відділення в усіх областях України.

Залишити відповідь