Уляна Ройс у новій роботі показала пристрасні поцілунки

0
55

Артистка, творчість якої стрімко росте презентувала трек «Серце у сейфі», який вже мали нагоду послухати тисячі слухачів на її концертах.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу співачки.

«Пісня була написана в період моєї трансформації після завершення стосунків. Я вже встигла презентувати її на своїх концертах в різних містах України, а також в Європі. Це легка по вайбу пісня, яка асоціюється у мене з весною, першими теплими вечорами у компанії друзів. Тому і випустити її хотілось саме у цей період», — ділиться Уляна.

У кліпі співачки одну з головних ролей вже не вперше зіграв відомий український танцюрист – Нікіта Шаповал.

У сюжеті кліпу головну героїню, яку зіграла сама Уляна, оточують близькі подруги. Разом вони створюють класну синергію, яка показує важливість наявності поруч друзів, з підтримкою яких легше проживати складні моменти. Цікаві візуальні рішення, усі дії відбуваються паралельно, роблячи цю роботу динамічною, яскравою та цікавою для глядача.

«Нехай ваше серце завжди буде в сейфі для людей, які не цінують, не поважають і не приймають вас цілком та повністю. Залиште його для для тих, хто підбере ключ до нього і поруч з ким ви будете почувати себе особливою», — говорить Уляна.

Прем’єра

Залишити відповідь