«Укрзалізниця» запрошує журналістів проїхатись новим регіональним поїздом «Буковельський експрес»

0
248
Львівська залізниця
Фото Валерій КАРАМАН

АТ «Укрзалізниця» запрошує представників ЗМІ 25 грудня 2021 року взяти участь у престурі новим регіональним поїздом «Буковельский експрес». На маршруті використовуватиметься сучасний дизель-поїзд ДПКр-3 вітчизняного виробництва, який курсуватиме зі Львова до гірськолижних курортів України, зокрема до станції Татарів (Буковель), від якої курсують автобусні шатли до Буковеля.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської залізниці.

У запуску «Буковельського експреса» візьмуть участь член правління
АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський, директор виконавчий регіональної філії «Львівська залізниця» Юрій Іщук, керівники Львівської обласної державної адміністрації.

Початок заходу: 25 грудня о 06:00.

Місце проведення: 1 платформа залізничного вокзалу у Львові.

Усі охочі представники ЗМІ зможуть подорожувати новим поїздом зі Львова до станції Татарів (Буковель) та зворотно.

Відправлення поїзда о 06:40. До Львова поїзд прибуде о 22:10.

У рамках престуру учасники відвідають ГК «Буковель».

Акредитація обов’язкова: 067 793 11 21 (Андрій Везденко, прессекретар регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця»).

Довідково: «Буковельський експрес» відправлятиметься зі Львова щодня о 06:40, курсуватиме через Галич, Івано-Франківськ, Надвірну, Делятин, Яремче, Микуличин, Татарів (Буковель), Ворохту та прибуватиме на станцію Ясіня о 12:25. Зворотно поїзд вирушатиме о 16:30 та прибуватиме до Львова о 22:10.

На маршруті використовуватиметься дизель-поїзд ДПКр-3, який вироблено на Крюківському вагонобудівному заводі. Максимальна швидкість поїзда 140 км/год, у його складі 3 вагони – 170 місць. Поїзд має сучасні елементи інтер’єру та екстер’єру й пристосований для перевезення маломобільного населення.

Leave a Reply