«Укрзалізниця» з 21 липня відновлює потяг «Дніпро –Трускавець»

0
793
Львівська залізниця запустить в експлуатацію модернізований електропоїзд ЕР9Т
Фото: відкриті джерела.

Добиратися на відпочинок до міста-курорту стане зручніше. «Укрзалізниця» з 21 липня відновлює рух потяга 041 П «Дніпро Головний – Трускавець».

На сайті компанії відкрито  продаж квитків на цей напрямок. Наразі потяг курсуватиме через день, пише Кулемет з посиланням на Джерела Трускавця.

Зазначимо, що з 3 липня почав курсувати в «Київ-Трускавець». А з16 липня «Укрзалізниця» почала продавати квитки на всі 100% місць у поїздах далекого сполучення, що прямують з Києва та зворотно. Це стосується і транзитних поїздів через столицю України, – повідомила пресслужба компанії.

У разі здійснення перевезення до регіону, в якому не застосовується послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50% кількості місць.

Нагадаємо, що Укрзалізниця відновила курсування 65 поїздів — це більше половини від докарантинної кількості.

Усі пасажирські поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання.

У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах.

Leave a Reply