Укрпошта у 2021 році придбає майже 2000 автомобілів для пересувних відділень

0
587

Для реформування мережі сільських поштових відділень у 2021 році Укрпошта придбає ще 1850 автомобілів для сучасних пересувних відділень у рамках спільного проекту з ЄБРР.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, пише Кулемет.

«Укрпошта продовжує виконувати масштабну інвестиційну програму для реформування мережі сільських відділень. Відтак, вже оголошено тендер на закупівлю у наступному році ще 1850 автівок для мобільних пересувних відділень Укрпошти в рамках спільного проекту з ЄБРР. У найближчому майбутньому це дозволить покрити всі 100% населених пунктів України та зручно доставляти посилки у найвіддаленіші куточки держави», – зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

У підсумку до кінця наступного року 1850 нових авто мають забезпечити 100-відсотковий спектр сучасних послуг для понад 11 млн жителів сіл з населенням до 2 тис. осіб із 17 областей України. Завдяки цьому вони зможуть отримувати поштові відправлення до дверей, замовляти ліки та дрібну побутову техніку в інтернет-магазинах, сплачувати комунальні послуги тощо.

За попередніми даними, перша поставка машин для пересувних відділень Укрпошти запланована на червень 2021 року.

Зазначимо, цього року для відділень Укрпошти міста Львова придбали чотири автомобілі.

“Ці автомобілі не лише полегшили роботу працівників пошти, але й дозволили нашим мешканцям отримувати свої посилки у зручних умовах і без затрат часу – вдома чи на роботі”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Leave a Reply