“Укрпошта” співпрацює з банком Ахметова

0
776

До фінансового супермаркету “Укрпошти” долучився Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ)

Про це домовилося керівництво двох компаній, передає Depo.ua з посиланням на “Укрпошту”.

Тепер банківськими послугами ПУМБу можна скористатися через мережу “Укрпошти”. Жителі невеликих міст та сіл у відділеннях “Укрпошти” отримають інформацію про можливість скористатися банківськими послугами банку ПУМБ, а працівники банку за результатами консультації з клієнтом запросять його за потреби в зручний для нього час на зустріч до найближчого відділення банку.

“Запуск проекту з ПУМБ є одним з важливих етапів створення фінансового супермаркету “Укрпошти”, в рамках якого наші клієнти будуть отримувати широкий спектр фінансових послуг. Завдяки географії “Укрпошти”, клієнти в невеликих містах і селах зможуть отримувати банківські послуги від ПУМБ. В майбутньому ми зможемо надавати нашим клієнтам різноманітну лінійку фінансових послуг, що дозволить “Укрпошті” стати фінансовим супермаркетом з доступом до найкращих рішень на ринку в найближчому відділенні “Укрпошти”, не витрачаючи час на відвідування великих міст”, – сказав директор департаменту фінансового бізнесу “Укрпошти” Артур Муравицький.

На початковому етапі до партнерського проекту приєдналися відділення “Укрпошти” в Дніпропетровській, Львівській, Сумській, Хмельницькій, Харківській, Волинській та Кіровоградській областях.


Leave a Reply