“Укропівці” взяли участь у обговорення стратегії розвитку Львівщини

0
1113

У межах громадських обговорень у Львові було презентовано проект Плану заходів з реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року. Серед запрошених і укропівці – депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич, депутат Львіської обласної ради Петро Жукровський та волонтер Ольга Тимик.

Про це інформує Укроп Львівщина.

Серед стратегічних цілей проект Плану – конкурентоспроможна економіка, підвищення якості життя, відкриті кордони, розвинуте село, туристична привабливість. Ключовими критеріями є готовність до реалізації, важливість, рівень охоплення.

«Найбільше серед стратегічних цілей – тих, що стосуються якості життя. Також є позитивна динаміка щодо надходження прямих іноземних інвестицій та капітальних інвестицій. Найбільш перспективні галузі для інвестування в область у 2019-2020 рр. – бізнес-сервіси, альтернативна енергетика, АПК, харчова індустрія, інфраструктура”, – поділився враженнями від заходу Ігор Зінкевич.

Нагадаємо, що у Львівській ОДА існує офіс супроводу інвестора. Відтак забезпечено супровід 619 інвестпроектів, з яких: на обласному рівні 134, на місцевому рівні – 485. Таке нововведення допомагає залучати інвесторів до розвитку регіону.

Leave a Reply