Укропівці Львова домоглись запровадження безкоштовного проїзду для школярів

0
840

На черговій сесії Львівської міськради депутати підтримали ініціативу безкоштовного проїзду школярів у громадському транспорті міста. «За» проголосувало 53 депутати.

«УКРОП завжди займав послідовну позицію. Це питання не виключення. Моя позиція як голови фракції УКРОПу у Львівській міській раді, а також позиція моїх колег-депутатів, які ініціювали та підтримували цю ухвалу, є незмінною – учні міста мають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті під час навчання. Міський очільник Андрій Садовий тривалий час блокував це рішення. Натомість під тиском громадськості, зокрема ГО «Батьківська рада Львівщини, все ж виніс розгляд цього питання на сесію міськради і депутати одноголосно його підтримали», – каже депутат-укропівець Ігор Телішевський.

Він зауважив, що схожі пільги вже є в Івано-Франківську, що значно зменшує навантаження на гаманці місцевих батьків. Тепер і Львів є прикладом для інших міст України. «Це голосування показало, що депутатський корпус дбає про дітей, однак, те, що міський очільник досить довго блокував цю ініціативу говорить про те, що він у своїх діях не послідовний та не зацікавлений у покращенні житті львів’ян», – підсумував укропівець.

Залишити відповідь