Укропівці Львівщини зустрілись із Олександром Шевченком

0
1562

250 укропівців з Львівщини, серед яких депутати обласних, міських, районних рад, активісти та прихильники партії зустрілись з учасником президентських праймеріз УКРОПу Олександром Шевченком. Зустріч відбулася на найбільшому українському курорті “Буковель”. Про це пише Укроп Львівщина.

Олександр Шевченко представив укропівцям свою президентську програму та відповів на понад три десятки запитань від партійців. На зустріч також приїхав голова УКРОПу, народний депутат України Тарас Батенко.

“Сказати, що 2017 був важким, – це не сказати нічого. Найгіpше, що старі клани в українській політиці, які вже два десятиліття грабують нашу країну продовжують різними методами і надалі її нищити. Я переконаний, що не можна прийти в політику, лише для того, щоб збільшувати свої власні статки, залишаючи крихти народу”, – наголосив Олександр Шевченко.

Серед найпопулярніших запитань – перші кроки на посаді президента, боротьба з корупцією та припинення війни.

“В країні практично не працює правоохоронна та судові гілки влади, чиновники вищого рангу втручаються у рішення Феміди, до конструктивних думок бiльшість політиків мало прислухаться. Наша політична команда «УКРОпу» підтримує створення антикорупційноrо суду. Бо кожен чиновник, який наважився порушити Закон, незалежно від рангу, має відповідати за свої вчинки. Особисто я не спроможний домовлятися з корупціонерами”, – підсумував Шевченко.

Не оминули увагою і тему розкрадання бюджетних коштів. За словами Олександра Шевченка, українці мають право знати на що йдуть гроші, куди і кому. “Бюджет країни – це прохолодне джерело з чистою джерельною водою для громадян, а не брудним коритом для політиків”, – зазначив він. Укропівці підтримали його бурхливими оплесками.

Залишити відповідь