“Укропівець” попереджає про можливу трагедію на Східницькому перевалі

0
903

Депутат Дрогобицької районної ради від УКРОПу Микола Мандзяк попереджає, що аварійна дорога на Східницькому перевалі може стати причиною трагедії. Про це він наголосив у депутатському зверненні, яке скерував до керівника Львівського облавтодорору Юрія Тарасовича та заступника голови Львівської обласної адміністрації Ірини Гримак.

За словами укропівця, якщо ремонт дороги на перевалі не буде проведено якнайшвидше це матиме дуже негативні наслідки для регіону. Адже дана ділянка дороги вже тривалий час перебуває у вкрай незадовільному стані і є небезпечною, як для людей, так і для автомобілів. Ями можуть призвести до травмування місцевих та до перекидання автівок.

«Дана дорога через перевал веде до курортів і тисячі туристів, тому числі і іноземні змушені бачити жахливу аварійну дорогу. Це погано впливає на імідж курорту і може згодом позначитись на кількість відпочиваючих. До того ж, у разі відсутності ремонту до зимового періоду курортне містечко може опинитися в ізоляції, а стан дороги може призвести до трагедії», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, в травні цього року на цій дорозі провели фрезування асфальту, але після сильних літніх злив асфальт з дороги змило майже увесь.

Leave a Reply