Укропівці здобули перемогу на виборах до ОТГ у трьох областях

0
713

На перших місцевих виборах у ОТГ, які відбулися 22 грудня, УКРОП має вагомі результати у 5 громадах. Про це пише Кулемет з посиланням на партію УКРОП.

Так, на Полтавщині депутатами до ради Зіньківської міської ОТГ обрано Володимира Чикала та Ларису Чирву, котрі пройшли за партійними списками.

«Володимир Чикало – один з найкращих учителів на Полтавщині. Він уже вп’яте обраний депутатом міської ради, що свідчить про вагому підтримку. Лариса Чирва також була депутатом, працює завідувачем Центру соціального обслуговування. Те, що ми за партійними списками пройшли в міську раду, свідчить, що наша партія залишається активною і її підтримують люди», – коментує голова Полтавського обласного партосередку Сергій Соловей.

У Ромоданівській ОТГ УКРОП представлятимуть Олександр Грищенко і Надія Горяйнова. Надія Горяйнова депутатом обрана вперше, а Олександр Грищенко підтвердив довіру виборців, яких він представляє в Лубенській райраді.

На Вінниччині до ради Войнашівської об’єднаної тергромади обрано чотирьох кандидатів від УКРОПу – Анатолія Лакомського, Анатолія Зубікова, Наталію Фурман та Аллу Рожок.

«Загалом участь в голосуванні взяли 46,54 % виборців. Під час виборів суттєвих порушень не було. Я вважаю, ми отримали хороший результат. До нашої команди долучилися цілеспрямовані та відповідальні професіонали своєї справи», – прокоментував очільник вінницького УКРОПу Григорій Зозуля.
Крім того, висуванка від УКРОПу Тетяна Антонюк стала депутаткою Махнівської сільської ОТГ. Вона є лікарем, завідувачем Махнівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

“Я вдячна людям за підтримку і за те, що повірили мені. Першочерговим своїм завданням вважаю необхідність впровадження сучасної медичної допомоги в нашій громаді. На мою думку, для села – це одне з найголовніших питань», – зазначила новообрана депутатка.
На Прикарпатті «Українське об’єднання патріотів» висунуло кандидата на голову Підгайчиківської сільської громади – Лілію Марусяк, яка перемогла, набравши більшість голосів.

Отже, за підсумками виборів 22 грудня, УКРОП має 9 депутатів та голову тергромади

Leave a Reply