“Укроп” вимагає націоналізувати Львівський автобусний завод

0
6256

Депутати Львівської міської ради від УКРОПу, з метою захисту національних інтересів, національної безпеки закликали Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, провести націоналізацію усього майна ТЗОВ «Львівські автобусні заводи», а також надати доручення правоохоронним органам провести перевірки оборудок які призвели до банкрутства Львівській автобусний завод.

Відповідне звернення зачитав укропівець Ігор Зінкевич (Igor Zinkevych) під час чергової сесії міської ради.

“Впродовж останніх місяців у Львові відбувається процес фактичного шантажу громади міста та депутатського корпусу з залученням виконавчих органів держави. Безгосподарність та недалекоглядна політика міського голови та підпорядкованих йому виконавчих органів Львівської міської ради, поставила Львів на поріг транспортного колапсу. Маніпулюючи фактами можливого арешту та вилучення транспортних засобів комунального підприємства АТП-1, яке виступає гарантом у, начебто, невиплачених боргах перед власниками ТОВ «Львівський автобусний завод», а точніше – власником боргів факторинговою фірмою «Оптимум-Фактор»”, – йдеться у звернені УКРОПу.

За словами укропівця, ключовим фактором є те, що ТзОВ «Оптимум-Фактор», яка викупила борги «ЛАЗу» та вимагає від Львова заплатити їм 25 млн. грн., належить цивільній дружині російського олігарха Ігоря Чуркіна, колишнього власника «Львівських автобусних заводів», який довів підприємство до банкрутства.
“На четвертий рік збройна агресія Російської Федерації проти України, виникає ситуація, яка, за своєю фактичною складовою, межує з державною зрадою”, – підсумував Ігор Зінкевич.

Leave a Reply