УКРОП першим з українських партій обиратиме свого кандидата в президенти України на праймеріз

0
845

Кандидат на пост Глави держави від УКРОПу буде визначений у результаті внутрішньопартійного голосування. Таке рішення було ухвалене на засіданні політради УКРОПу 31 січня в Києві. Крім цього, учасники зібрання визначилися з датою проведення 14-го з’їзду «Українського об’єднання патріотів», під час якого буде обрано голову партії. З’їзд відбудеться 3 березня.

«Українське об’єднання патріотів» як зріла політична партія, опозиційна до влади, максимально використовуватиме процедуру праймеріз. Ми вимагаємо глибинних змін в країні та у системі влади», – зазначив голова політради УКРОПу, народний депутат Taras Batenko під час прес-конференції за підсумками засідання політради.

Упродовж місяця охочі позмагатися за пост Глави держави зможуть надсилати свої заявки для участі у праймеріз на адресу секретаріату партії.

Зареєстровані кандидати матимуть п’ять місяців на проведення агітації. Голосування за них розпочнеться вже восени на Загальних зборах чи Конференціях обласних, республіканської в АР Крим та міських у містах Київ і Севастополь організацій УКРОПу. За результатами цих виборів на партійному з’їзді восени буде обраний і висунутий єдиний кандидат для участі у президентських виборах від УКРОПу.

«Українське об’єднання патріотів» серйозно готується до виборів президента і зробить все для перемоги свого кандидата. Суспільство вже втомилося від одних і тих самих облич у політиці. Люди, які за цей час нічого не зробили й не змінили, мають піти на політичну пенсію!


Leave a Reply