Українські захисники отримали тактичні військові шоломи, які передали українці з Чикаго

0
65
Українські захисники отримали тактичні військові шоломи, які передали українці з Чикаго

Один із найбільших американських благодійних фондів Help Heroes Of Ukraine продовжує допомагати українському війську та громадянам, які постраждали від російської агресії. Зокрема днями до Львова прибула велика партія військових шоломів – 1600 одиниць ІІІ рівня захисту.

Про це пише Кулемет з посиланням на благодійний фонд.

Вартість цієї допомоги становить – понад пів мільйона доларів. Кошти зібрали небайдужі благодійники та українці, які проживають в м.Чикаго (США).

«До нас часто звертаються військові і просять допомогти саме із шоломами. Багато хто із них каже, що захисні головні убори на полі бою іноді навіть важливіші за бронежилети. Як ми знаємо, знайти і придбати їх доволі складно. Адже запаси у Європі вичерпуються. Фонд Help Heroes Of Ukraine має змогу купляти ці шоломи у США за хорошими цінами і передавати українським захисникам»,– повідомила прес-секретарка фонду Мар’яна Радюкіна.

Новоприбулу партію шоломів у фонді розподілять та передадуть різним підрозділам ЗСУ. Першу сотню цими днями уже отримали сухопутні війська та розвідники. Допомога також включала бронежилети, військовий одяг, взуття, рюкзаки, окуляри, наколінники, тощо.

«Шоломи – це один з найважливіших елементів захисту. Якщо прилетить на руки чи ноги, то ти можеш турнікет накласти. А якщо на голову, то ясна річ, ти нічого не накинеш. Чим зручніший та компактніший шолом – тим більше шансів, що у твоїй голові не буде дирок і ти зможеш далі працювати. Хлопці у наших військах за цим «гоняться». Пів зарплати витрачають на такі речі. Вони справді не є дешеві. Наприклад, щоб придбати такий шолом з навушниками треба одну зарплату віддати», – розповів військовий розвідник із позивним «Чайка».

В додачу до шоломів, військові отримали півсотні пар тактичних навушників, які дозволяють захисникам зберегти слух під час роботи важкої артилерії на полі бою.

«Зараз на фронті йде війна артилерій. Війна важкої артилерії – це дуже і дуже гучно! Це призводить до контузій, до дезорієнтації, до паніки, до всього. Ці навушники гасять звуки на високих частотах. Тобто людина чує розмову побратима поруч, але сам вибух – вони глушать»,– додав військовослужбовець Сергій.

Українські захисники отримали тактичні військові шоломи, які передали українці з Чикаго

Help Heroes Of Ukraine – американська благодійна організація, створена в США у перші дні повномасштабного вторгнення Росії. Його заснували українці, які проживають в Чикаго. Від початку війни вдалось відправити допомоги на суму майже 15 млн доларів. Фонд має підписані меморандуми зі Збройними силами України та МВС, що дозволяє працювати через офіційні запити. Завдяки відповідним ліцензіям, організація Help Heroes Of Ukraine може купляти та експортувати товари подвійного призначення. На фронт регулярно передають бронежилети, шоломи, оптичні прилади, військове спорядження, автомобілі, дрони, тощо. Також фонд допомагає гуманітарною допомогою українцям, які постраждали внаслідок бойових дій.

Leave a Reply