Українські прикордонники відмовились від 1000 злотих

0
852
Українські прикордонники відмовились від 1000 злотих

Під час перетину державного кордону у пункті пропуску «Краківець» громадянин Молдови пропонував прикордонникам хабарі за безперешкодний пропуск через державний кордон трьох пасажирів.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ДПСУ.

Водій автомобіля марки «Ауді» під час проходження прикордонного контролю запропонував неправомірну вигоду у розмірі 1000 польських злотих за безперешкодний перетин державного кордону його, та ще трьох пасажирів, які були без ПЛР – тестів, експрес-тестування та сертифікатів про вакцинації, а також були відсутні поліси страхування від Covid -19.

Від такої пропозицій правоохоронці відмовились та направили до Нацполіції повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Загалом, впродовж 2021 року прикордонники Львівського загону 446 разів відмовились від неправомірних грошових винагород на загальну суму 420 доларів, 4 835 євро, 87 тисяч гривень та 5 540 злотих.

Держприкордонслужба вкотре звертає увагу громадян, що пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди прикордоннику – це злочини, за який передбачена кримінальна відповідальність.

Leave a Reply