Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

0
2110

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако – Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня. Це був третій Гала-вечір Монте-Карло у підтримку Світового океану. Про це повідомила журналіст Галина Гузьо.

Серед гостей благодійного Гала-вечора також були світові знаменитості Ніколь Кідман, Ума Турман, Енді Гарсія, Гвен Стефані, Адріана Ліма, Кріс Такер, Андреа Бочеллі. Почесним гостем цьогоріч став американський продюсер Роберт Редфорд, який, як Орландо Блум і Леонардо ді Капріо у попередні роки, отримав спеціальну премію за заслуги в охороні навколишнього середовища.

Monte-Carlo Gala for the Global Ocean заснований у 2017-му з ініціативи князя Альбера II і бізнесмена Мілютіна Гетсбі з метою профінансувати діяльність Фонду князя Монако Альбера II, спрямовану на захист океанів. Це найголовніший захід, який традиційно збирає голлівудську еліту, що об’єднується з метою порятунку нашої планети. Відтак знамениті гості розкішного гала-вечора щедро жертвують фонду мільйони доларів. Торік сума пожертв сягнула понад 25 мільйонів доларів. Цьогорічний збір ще підраховують.

Серед найцікавіших лотів, які були продані з благодійного аукціону цьогоріч, – вечеря з Леонардо ді Капріо, поїздка на «Оскар» із принцем Монако та гольф з Енді Гарсіа.

Довідка. Марія Гражина Чаплін – продюсер, журналіст, засновниця першого у світі конкурсу для блогерів World Bloggers Awards (який мас-медіа назвали «Оскаром для блогерів»), фахівець із дрес-коду для світських заходів. Постійна гостя Міжнародного Каннського кінофестивалю.

 

Залишити відповідь