Україні, ймовірно, доведеться жити в умовах постійних відключень електроенергії до березня

0
42
У Новояворівській громаді вимикатимуть світло без попередження

Гендиректор компанії-постачальника енергоресурсів YASNO Сергій Коваленко заявив, що Україні, ймовірно, доведеться жити в умовах постійних відключень електроенергії щонайменше до кінця березня.

Як він написав на своїй сторінці у Фейсбук, сьогодні, 21 листопада знову довелося вдаватися до різних відключеннь. Починали зі стабілізаційного графіка, але вдень компанія отримала нові обмеження від «Укренерго», і довелося запроваджувати й екстренні відключення.

«Максимальні обмеження за сьогодні – 391 МВт, відключені більш як 953 тисячі клієнтів. Енергетики, попри погану погоду, зараз максимально стараються завершити відновлення до ще більших холодів. І хоча зараз відключень стало менше, я хочу, щоб всі розуміли: швидше за все жити у режимі відключень українцям доведеться щонайменше до кінця березня», – наголосив Коваленко.

За його словами, існує декілька сценаріїв розвитку подій в українській енергетиці.

«Базовий сценарій такий: якщо нових атак на енергомережу не буде, то за нинішніх умов генерації електронергії дефіцит потужності може бути рівномірно розподілений по всій країні. Це означає, що відключення будуть скрізь, але менш тривалими», – пояснив він.

Leave a Reply