Україна перестала заробляти кошти, адже наша економіка не працює, – Гнатуш (ВІДЕО)

0
614

Україна перестала заробляти кошти, адже наша економіка не працює.

Про це у ефірі телеканалу “Прямий” заявив експерт Андрій Гнатуш, пише Кулемет.

Він розповів, що в Україні є близько трьох мільйонів субсидіантів і за рахунок введення нових правил призначення субсидій українська влада планує у місяць зекономити 60-300 млн гривень.

“У рік економія виходить від 700 мільйонів до 3,5 млрд грн. Україна перестала заробляти кошти, наша економіка не працює, тому влада за рахунок нових правил надання субсидій хоче забрати кошти в українців”, – зазначив експерт.

Андрій Гнатуш додав, що “вони повинні брати ці кошти і залазять через таке у наші кишені”.

Нагадаємо, уряд під час чергового засідання 19 травня вніс зміни до порядку призначення житлових субсидій.

Як зауважив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, нові зміни дадуть змогу перепризначати субсидії без подання відповідної заяви, однак з деякими винятками.

«З травня цього року Уряд запровадив нові правила щодо отримання субсидій. Ми уважно аналізували ситуацію останні дні, і сьогодні вносимо певні корективи в ці правила, аби спростити процедуру отримання допомоги. Верифікація субсидій продовжується. Це справедливо і правильно, аби їх отримували ті, хто їх дійсно потребує», — зазначив очільник Уряду.

Також, за словами прем’єр-міністра, зміни щодо призначення субсидій торкнуться питання наявності в особи декількох об’єктів житла.

«Якщо ви власник 3-4 квартир у Києві, то субсидія вам призначена не буде. При цьому, якщо у вас є квартира в місті й будинок у селі, то це не завадить вам отримати допомогу. Так само, якщо у вас є ще одне житло на правах спільної власності з іншими людьми ми збільшуємо розмір депозиту, який впливає чи буде отримана субсидія, чи не буде. Також претендувати на субсидію можна, маючи на депозиті до 100 тисяч гривень», — відзначив Денис Шмигаль.

Глава Уряду також зауважив, що до травня 2021 року в Україні практично 3 мільйони домогосподарств отримували субсидійну допомогу. Він наголосив, що нові правила верифікації торкнуться лише декількох відсотків з цих домогосподарств.

Як відзначив Денис Шмигаль, відтепер справи про призначення субсидій в окремих випадках розглядатимуть органи соціального захисту населення на місцях. За його словами, це дасть змогу втричі скоротити терміни розгляду заяв.

«Уряд прекрасно розуміє важливість теми субсидій для наших громадян, а тому хочу запевнити, що всі, хто потребує підтримки держави зі сплати житлово-комунальних послуг — її обов’язково отримає», — наголосив Прем’єр-міністр.

Залишити відповідь