Українця з підробленим паспортом затримали на кордоні

0
1140

Сьогодні вночі співробітники Чопського загону завадили спробі незаконного перетину кордону нашим співвітчизником, який повертався з Португалії через пункт пропуску «Тиса». Про це інформує прес-служба ДПСУ.

Під час здійснення прикордонного контролю пасажирів мікроавтобуса «Фольксваген» правоохоронці виявили, що один з пред’явлених документів не відповідає встановленому зразку. У ході поглибленої перевірки прикордонники встановили, що закордонний паспорт громадянина Португалії відрізнявся розміром, способом виготовлення та відсутністю захисних елементів. Такі ознаки свідчать про повну підробку паспортного документа та отримання його незаконним шляхом.

Наразі предявника підробленого документа було затримано в адміністративному порядку. Під час опитування та складання відповідних процесуальних документів чоловік зізнався, що має також паспорт громадянина України. За скоєне правопорушення нашого співвітчизника притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною першою статті 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

 

 

Залишити відповідь