Український документальний фільм «Вареники» відзначили на фестивалі незалежного кіно WorldFest Houston (США)

0
2293

Подружжя львівських режисерів Сашко та Дарина Балабай отримали нагороду на найстарішому фестивалі незалежного кіно в світі WorldFest Houston. В категорії «Документальний фільм до 60 хвилин» був відзначений їх фільм під назвою «Вареники», в якому операторами були  діти з аутизмом та синдромом Дауна – актори львівського театру «Картинка».

Про це повідомили організатори.

Музику до фільму написав відомий український композитор, лауреат численних міжнародних конкурсів та фестивалей, піаніст Майк Кауфман-Портников. Фільм «Вареники» був закінчений в січні 2018 року та вже отримав відзнаки на міжнародних фестивалях по всьому світу.

В фільмі показаний світ очима інклюзивних дітей та піднімається тема ставлення до них нашого суспільства. Це другий фільм режисерів Сашка та Дарини з циклу експериментальних рефлекторних фільмів. Першим в цьому циклі був фільм «Борщ» про незвичних людей з ДЦП.

WorldFest Houston – міжнародний фестиваль в північній Америці був заснований в 1961 році відомим режисером та продюсером на ім’я Хантер Тодд і має на меті промоцію та підтримку незалежних кіно режисерів. Фестиваль проходить десять днів і має насичену програму, яка включає перегляд фільмів, численні майстер класи, спілкування з відомими акторами, продюсерами та кіно критиками.

Залишити відповідь