Учасники війни розкажуть про брехливу кампанію Садового

0
2210
У п`ятницю, 2 листопада 2018 року, під стінами Львівської міської ради (пл. Ринок,1) відбудеться брифінг громадських організацій Львівщини – учасників україно-російської війни, щодо брехливої рекламної кампанії Андрія Садового та приховування фактів зловживання довірою львів’ян, розкрадання майна та бюджету міста, популізму та маніпулювання думкою громади усієї країни.
Львів – комфортне місто, з розвиненою інфраструктурою у якому хочеться жити – така думка більшості українців про наше місто. Насправді, таке сприйняття нашого міста на 100% заслуга не діяльності Львівського міського голови Андрія Садового, а вдалої багаторічної інформаційної кампанії загальноукраїнських ЗМІ, які належать родині міського голови.
Ми – учасники війни, яких за словами міського голови у Львові «чекають» і нам «вірять», обурені відвертою брехнею, яка розповсюджується на всю Україну. Ми – громадські організації Львівщини, втомилися боротися з беззаконням міської влади у всіх сферах життєдіяльності міста.
Початок брифінгу о 9.30 год.
Учасники брифінгу: ГО «Українська спілка учасників АТО», ГО «Львівська обласна спілка АТО та сімей загиблих», ГО «Патріот», Об’єднання добровольців, «Національний корпус», «Правий сектор».

 

Залишити відповідь