Учасники АТО висловились проти спекуляцій щодо землі кооперативу “Озеро”

0
1336

Учасники російсько-української війни висловились проти маніпулювання та спекуляції в питанні приватизації ними земель біля Щирецького водосховища Пустомитівського району. Про це йдеться у повідомленні ветеранської спілки воїнів АТО.

Ми, громадяни України, які є учасниками бойових дій російсько-української війни на сході нашої держави, маємо просимо висвітлити нашу позицію як відповідь на маніпуляції, що містяться у статтях ряду ЗМІ, а також відверту брехню, яку поширюють певні особи, добиваючись фейкових сенсацій та фабрикуючи безпідставні звинувачення.

Просимо оприлюднити текст цього листа усіх, кого цікавить істина у справі про кооператив «Озеро», членами якого ми стали та разом з іншими членами кооперативу реалізували свої громадянські права.

Ми стверджуємо, що усі намагання «захистити» наші інтереси шляхом звинувачення у недоброчесності інших членів кооперативу, є ні чим іншим, як спробою дискредитувати всіх учасників цього процесу з метою позбавлення членів кооперативу їх законного права на отримання земельних ділянок.

Наш досвід (у співпраці з іншими членами кооперативу) є небажаним для тих хто хоче 100-відсотково встановити контроль над вирішенням усіх земельних питань для АТОвців, оскільки цей прецедент показує реальні механізми, як захистити свої права, не оббиваючи пороги місцевих чиновників та не просячи «милості» у тих хто фактично намагається узурпувати право на остаточне рішення «хто на що заслуговує»!

Залишити відповідь