Учасники АТО висловили обурення Садовому на сесії Львівської облради

0
1437

Депутати Львівської облради приймуть звернення до мера Львова щодо “польських карт” на Безпековому форумі. Про це повідомив голова облради Олександр Ганущин.

Учасники АТО увійшли до зали обласної ради і зачитали заяву, у якій висловили обурення “польським картам” під час Безпекового форуму у Львові.

Під час заходу «Львівський безпековий форум», який тривав упродовж 30 листопада – 1 грудня у Львові, його організатори продемонстрували учасникам форуму англомовну карту, на якій були названі підтримувані Росією осередки сепаратизму – Придністров’я, Абхазія, Південна Осетія, анексований Крим, а також так звані Донецька та Луганська «народні республіки».

Справедливе обурення львівської громади викликало те, що окуповані території Донбасу були позначені не як зону проведення антитерористичної операції, а як «People’s republics of Donetsk and Luhansk» (Народні республіки Донецька та Луганська).

Вважаємо цей випадок провокаційним кроком, спрямованим на легалізацією сепаратистів, а сам захід – елементом «гібридної війни» для розхитування суспільної ситуації на Львівщині та України в цілому.

Зважаючи на великий суспільний резонанс, особливо у колі членів громадських організацій – учасників АТО, звертаємося до Служби безпеки України та правоохоронних органів дати відповідну оцінку діям організаторів заходу.

Залишити відповідь