Учасники АТО йдуть до Садового за поясненнями через “польську карту” на форумі у Львові

1
927

Українські бійці АТО оприлюднили публічне звернення щодо карти із невизнаними “народними” республіками, яку сьогодні, 30 листопада, використали організатори на Безпековому форумі у Львові. Про це пише Форпост.

“Україна цілісна, неподільна та суверенна. А тимчасово окуповані території – будуть звільнені від окупантів та їх посіпак.

Ми стоїмо на Сході країни, борючись із російськими регулярними військами та їх найманцями. Але несподівано для нас став “ніж у спину” від тих, людей, які представляють себе патріотами. На Безпековому форумі у Львові, ще раз підкреслюємо, саме БЕЗПЕКОВОМУ форумі, організатори презентували карту України, де замість позначок про зону антитерористичної операції та окупованих територій Донецької та Луганської областей позначені “PEOPLE’S REBUPLICS OF DONETSK AND LUHANSK” (НАРОДНІ РЕСПУБЛІКИ ДОНЕЦЬКА ТА ЛУГАНСЬКА)!

Ми, учасники АТО, не здалися. Для нас справа честі, гідності відстояти українські рубежі. А ті, хто “віддає” територію своєї країни, задля політичного піару чекає смітник історії. Ми наполягаємо на притягненні до відповідальності осіб, які у Львові є апологетами гібридної війни проти України та українців”, – йдеться у зверненні.

Окрім того, завтра о 13:00 ветерани війни прийдуть під стіни Ратуші, аби висловити свою позицію. Під текстом звернення підписалося під більше 10 ветеранських організацій.

Усіх небайдужих також запрошували приєднуватись до акції.

Нагадаємо, голова Львівської ОДА Олег Синютка висловив обурення тим, що у Львові на Безпековому форумі Садового на карті визнали “ДНР” і “ЛНР”.

“У мене запитання до організаторів форуму. Ми у Львові на такій важливій конференції і я вважаю, що це сьогодні це провокативна річ по відношенню до спікерів, які запрошені. Коли ми у Львові бачимо, що на мапі зображено назва народних республік Донецька і Луганська, я був здивований, коли у Львові продавалась символіка Донецької і Луганської областей, але коли сьогодні на Безпековому форумі на екрані написано Народні республіки Донецька і Луганська, то я вважаю, що це є елемент гібридної війни, який спрямований проти України, для того, щоб дестабілізувати ситуацію у Львівському регіоні”, – сказав Синютка.

Пізніше СБУ Львівщини заявило, що перевірки факти, викладені у листі голови Львівської ОДА.


1 коментар

 1. Wie man eine natьrliche Creme fьr die Haut mit Propolis vorbereitet. Dann gieЯen Sie das Цl mit Propolis aus der Flasche in eine kleine Tasse und Wasser, rьhren Sie die Creme mit einem Holzstab, bis sich das Wachs lцst.

  Offiziellen Website: http://zdorov.bxox.info

  кредитная карта –> http://credit.bxox.info
  потребительский кредит–> http://kredit.bxox.info
  кредитный калькулятор –> http://karta.bxox.info
  взять кредит –> http://kreditov.bxox.info
  кредит онлайн –> http://creditov.bxox.info

Leave a Reply