У ЗМІ повідомили про першу смерть російського солдата від променевої хвороби

0
266
У ЗМІ повідомили про першу смерть російського солдата від променевої хвороби

Згідно з опублікованими Військово-медичною службою РФ даними, зафіксовано першу смерть військово-службовця РФ у Чорнобилі від променевої хвороби. Ще 26 людей госпіталізовано та 73 у важкому стані відправлено до госпіталів для вимушеного відновлення.

Про це пише Кулемет з посиланням на ukrnews.

Наразі росіяни мають розуміти, що Путін загрожує всьому світу не лише Третьою світовою, а й новим Чорнобилем. Вже місяць, як Путін відправляє на нікому не потрібну загибель молодих росіян. Без необхідного військового досвіду, постачання та озброєння, втрати колосальні. Як особового складу, і військової техніки.

У ЗМІ повідомили про першу смерть російського солдата від променевої хвороби

У Чорнобилі треба було ще більше. Потрібні були не просто військові, а й фізики-ядерники, фахівці, які б як мінімум допомогли уникнути опромінення персоналу, не кажучи вже про ядерну катастрофу. Не враховуючи цього, російські війська змушені були відступити від Чорнобиля не лише через активну оборону української армії, а й унаслідок величезних доз отриманого опромінення. Навіть ті, хто виживе після цього, наслідки терпітимуть не менше, ніж ліквідатори 80-х.

Білоруські джерела дають ще серйознішу інформацію про постраждалих російської армії в Чорнобилі. І додають отримані фотографічні та геолокаційні дані.

Радіація не знає кордонів та не знає народів. І у разі ще більшої катастрофи від рішень Путіна, страждати насамперед будуть самі росіяни.

Leave a Reply