У Зеленського немає більших проблем, аніж переслідувати тих, хто говорить правду – Софія Федина

0
593

Президент Зеленський займається переслідуванням тих, хто говорить правду про критичну ситуацію в Україні. Він не хоче цього чути, бо сам довів Україну до кризи. Про це сказала народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Софія Федина під час акції біля суду у Львові, який має розглядати справу проти неї та української військової Марусі Звіробій за позовом Зеленського.

Софія Федина підкреслила, що в умовах, коли ускладнилася ситуація на передовій, а також катастрофічною ситуацією з розповсюдженням коронавірусу в Україні, президент Зеленський зосередився не на вирішенні цих криз, а на переслідуваннях патріотів, активістів та волонтерів.

«На фоні цього ми маємо “найкритичнішу проблему” – розбиратися з нами з Марусею Звіробій. Я звичайно розумію, що Володимиру Олександровичу Зеленському дуже хочеться бути потерпілим і нещасним. Але як президенту і Верховному Головнокомандувачу – це більше ніж ганьба. Це принизливо», – переконана Софія Федина.

«Я можу припустити, що хтось із найближчого оточення Зеленського вирішив залякати президента Зеленського, показавши йому окремі частини цього стріму. Тепер питання – з якою метою це було зроблено?.. Це свідчить, що в найближчому оточені Зеленського є зрадники, які намагаються допустити Московську Федерацію у всі сфери життєдіяльності України», – зазначила вона.

При цьому Софія Федина наголосила, що проти корупціонерів у судах закривають справи, натомість проти патріотів та активістів кримінальні переслідування продовжуються. «Виглядає абсолютно маразматично, що нас з Марусею судять за слова попередження, що не можна хамити військовим на передовій», – сказала вона.

Депутатка також додала, що головним корупціонером наразі виглядає сам президент Зеленський, який забув задекларувати 5 мільйонів гривень дивідендів, вілли за кордоном, незрозумілі поїздку в Оман.

Leave a Reply