У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі встановили новенькі ліфти українського виробництва

0
1181

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі встановили новенькі ліфти українського виробництва «Ліфт-Еко». Кошти, в обсязі 2,5 мільйонів гривень, були виділені із державного бюджету в рамках субвенції на соціально-економічний розвиток регіону.

Як повідомила на своїй сторінці у Фейсбук директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, після успішної співпраці департаменту, головного лікаря Андрія Синюти та народного депутата від партії “Народний фронт” Михайла Хміля департамент розпочав підготовку обласної підпрограми «Безпечна лікарня».

«У кожної лікарні велика гора невирішених проблем. Через брак коштів головний лікар на свій страх і ризик змушений вибирати куди першочергово спрямувати фінанси: на медикаменти (бо це життя), на реактиви (бо це діагноз – а за ним життя), чи на обладнання – і без нього ніяк. І роками чекають своєї черги вентиляція, сигналізація, каналізація, ремонти приміщень, ліфти. Але це все теж життя. Життя і життєздатність медзакладу, безпека пацієнтів і персоналу, оперативність і доступність. Два роки не давав спокою з ліфтами Андрій Синюта – пояснював, писав. Кілька спроб грантів, проектів. Безрезультатно. Тому не шкодуємо слів вдячності народному депутату України Михайлу Хмілю за допомогу. Михайло почув, дуже оперативно оцінив важливість проблеми і особисто проконтролював увесь шлях надходження коштів з державного бюджету для встановлення двох нових лікарняних ліфтів у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр. Тут лікуються діти з дуже важкою патологією. Для цієї клініки питання безпеки, доступності і комфорту вкрай важливі», – пояснила Ірина Микичак.

Відтак вперше, за її словами, обласні медичні заклади у 2018 році приступлять до встановлення нових ліфтів.

«Питання ліфтів у лікарнях стоїть дуже гостро, оскільки вони старі і часто виходять із ладу. Центр, в якому ми випробували нові ліфти, сьогодні надає висококваліфіковану допомогу дітям із Львівської та інших областей Західної України, і нам було важливо, аби тут не виникали проблеми із транспортуванням хворих діток, які потребують обстеження у відділеннях на різних поверхах або потребують негайного транспортування у відділення інтенсивної терапії. Радий, що процес розпочався і впевнений, що спільними зусиллями ми можемо робити наші лікарні, справді, безпечними», – зазначив нардеп від “Народного фронту” Михайло Хміль.

Залишити відповідь