У Винниках відбудуться громадські слухання щодо скандального будівництва біля Винниківського озера

0
1377

Слухання відбудуться щодо території навколо Винниківського озера в м.Винники. Про це пише Винниківська міська рада.

15 березня о 18:00 год у КЦ “Дозвілля”розпочнуться громадські слухання щодо врахування пропозицій громадськості проекту проекту детального плану території по вул.Богдана Хмельницького «Для будівництва та обслуговування дитячо-юнацького спортивного табору з реабілітаційним санаторієм та об’єктами спортивної інфраструктури навколо Винниківського озера в м.Винники, пише Варта-1.

Слухання відбуватимуться згідно Положення про тимчасовий порядок проведення громадських слухань у м. Винники.

Нагадаємо, Козловський збудує спортивний табір з санаторієм, футбольними полями та витягами навколо Винниківського озера 

Нагадаємо, депутат Львівської міської ради Григорій Козловський планує збудувати дитячо-юнацький спортивний табір з реабілітаційним санаторієм та об’єктами спортивної інфраструктури навколо Винниківського озера поблизу Львова. Про це писали “Наші гроші Львів“.

У листопаді 2017 року, Винниківська міськрада погодила ТОВ «Краківський Ринок» надання в суборенду 17,32 га для обслуговування Винниківського озера та створення відпочинкової бази ТОВ «Академія Футболу». Одноосібним власником та директором цієї компанії є Григорій Козловський.

«Академія Футболу» зареєстрували лише 9 жовтня 2017 року, а вже 10 жовтня гендиректор «Краківського ринку» подав звернення до ради з проханням про суборенду.

Тим же рішенням №1096 міськрада надала дозвіл виконавчому комітету Винниківської міської ради розробити детальний план цієї території, який виставили на обговорення на сайті ради 6 лютого цього року.

З проекту стало відомо, що навколо озера хочуть вести масштабне будівництво. Загалом проектована ділянка становить 77 га, однак на частині зверху, поза дорогою від Львова до Винник, ніяких нових об’єктів не вказано. На карті нижче червоним відмічено проектовану ділянку, а жовтим – місце нових об’єктів. Водночас частина нових об’єктів зображена за межами наразі наданої в суборенду «Академія Футболу» землі.

Згідно з проектом, на ділянці планують звести кілька капітальних споруд: спальний корпус для табору, приміщення санаторію на 200 місць, процедурний корпус, харчоблок табору, критий манеж того.

Заплановані футбольні поля, траси для велосипедного, гірськолижного спорту, підйомник, витяг, пірс, басейн, гелікоптерний майданчик для рятувальної служби, прокат спорядження, елінг, вбиральні, відкритий паркінг на майже 600 місць.


Leave a Reply