У центрі Львова підприємці чинять опір комунальникам, які хочуть демонтувати незаконні літні майданчики

0
1290

Сьогодні, 10 травня, у Львові  КП “Адміністративно-технічне управління” намагається знести незаконний літній майданчик, що на вулиці Сербській, 5. Однак, власник закладу перешкоджає цьому. Про це пише Форпост

Як повідомляє кореспондент Форпосту, зараз у центрі Львова мали б розпочатись роботи із демонтажу незаконно встановленого літнього майданчика за адресою Сербська, 5. Однак, власник закладу, ФОП Артим, чинить опір та перешкоджає знесенню. Як відомо, на місце події викликали слідчо-оперативну групу, яка їде вже близько трьох годин. Поліція та муніципали у цей час бездіють. На даний час там присутній лише дільничний інспектор. Також на поготові вже бригада демонтажників, яким вдалось знести лише половину столиків.

Крім цього,  сьогодні в одному з закладів “Фесту”, де працівники мерії пробували вчинити аналогічні дії, охорона натравила на них собаку.

Нагадаємо, згідно рішення Постійної комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища, низка літніх майданчиків у центрі міста підлягали демонтажу. Серед них і майданчих ФОП Артим.

Залишити відповідь