У Трускавці допомагають відновлювати приміщення реабілітаційного центру для бійців АТО

0
772

Очільник Трускавецького міського осередку партії «БПП «Солідарність» та депутат Трускавецької міської ради Анатолій Стародуб допомагає ветеранам АТО та волонтерам відремонтувати приміщення будівлі, яку надали ГО «Ковчег» під реабілітаційний центр. Про це інформує прес-служба Львівської обласної “Солідарності”.

На початку квітня, трускавецькі активісти, на чолі з Анатолієм Стародубом виготовили та встановили двері в будівлю реабілітаційного центру, а вже цими днями придбали будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт у приміщенні.

Як розповів Анатолій Стародуб, депутати на сесії міської ради ще у минулому році виділили приміщення у Трускавці під реабілітаційний центр для учасників бойових дій і волонтерів. Бійці АТО й активісти спільними зусиллями зробили у будівлі ремонт. Сьогодні там вже активно діють бійцівський та тренажерний зали. Втім, за словами Анатолія Стародуба, приміщення вимагає реконструкції, необхідно поміняти дах, оновити фасад. Зараз у будівлі триває ремонт другу поверху, де у майбутньому планується облаштувати зал лікувальної фізкультури, кабінети масажиста та психолога.


Leave a Reply