У трьох школах Львова стартував проект роздільного збору побутових відходів

0
46
У трьох школах Львова стартував проект роздільного збору побутових відходів

У трьох львівських школах – №93, №57 та №20 стартував проєкт роздільного збору побутових відходів в рамках екопрограми «Чисте місто». У цих навчальних закладах встановили контейнери для збору всіх фракцій відходів: паперу, пластику, скла, органіки, змішаних відходів.

Про це пише Кулемет з посиланням на портал ЛМР.

Депутатка Марія Чижишин відвідала школу №93, яка стала однією з пілотних. Як пояснює депутатка, яка ініціаторкою цієї програми, екоініціатива має меті запровадити культуру поводження з відходами серед львівських учнів.

Тож у навчальному закладі вже встановили контейнери для збору всіх фракцій відходів: Над контейнерами розмістили різнокольорові інформаційні банери з підписами й зображеннями, щоб діти будь-якого віку розуміли, куди й що саме викидати.

Марія Чижишин зауважила, що була налагоджена співпраця шкіл з перевізниками, які забиратимуть окремо відсортоване сміття. Тож учні переконаються, що скидати різні відходи в один контейнер неправильно, а їх зусилля по сортуванню не марні.

Зауважимо, проєкт роздільного збору побутових відходів, крім школи №93, стартує також у школах №57 та №20.

«На цих трьох навчальних закладах ми не зупинимося. Ще 20 вже зголосилися долучитися до такої екоініціативи та встановити у себе такі ж контейнери. Плануємо реалізувати цей проєкт до кінця року.

Радію, що школи хочуть долучатися до екоініціативи. Важливо, щоб діти розуміли для чого потрібна культура сортування відходів. І, можливо, після отриманих знань у школі, зможуть робити це вдома і навіть навчати батьків. Як наслідок, все більше містян буде сортувати сміття і Львів ставатиме чистішим», – додала Марія Чижишин.

Leave a Reply