У Стрию громадськість висловилась на підтримку Петра Порошенка

0
773

Сьогодні, 28 березня, на у м. Стрий на Львівщині відбулася зустріч громади з Президентом України Петром Порошенком. Про це інформує прес-служба ЛОО БПП “Солідарність”.

Перед початком виступу глави держави на сцені виступили відомі представники інтелігенції та розповіли чому вони підтримують Президента України Петра Порошенка.

Як розповів ветеран АТО, учасник бойових дій Вадим Свириденко, у команді Президента він вже більше двох років.

«Однак наша діяльність розпочалася ще з 2014 року, коли він став головнокомандувачем, а я бійцем 128 бригади. Тоді усіх об’єднала одна біда – до нас прийшла війна. Слабка армія, мізерний бюджет, заблокована Росією економіка. Ми були у складній ситуації, але Петро Порошенко взяв відповідальність і не схибив. Ми маємо міцну армію та сильні позиції української мови. Сьогодні ми маємо Томос, а це потужний удар по Росії. А ще ми маємо 39 кандидатів у президенти, але більшість із них орієнтується на схід, на тих через кого гинуть наші побратими. Я, як ветеран війни, закликаю українців до об’єднання проти цього. Я хочу, щоб наша Україна була квітучою, єдиною та незалежною», – заявив Вадим Свириденко.

Про свою підтримку заявила і відома українська шахістка Анна Музичук. Вона розповіла, що відчуває підтримку української армії.

«Якби не хлопці, які боронять нас на сході, то ми б не могли бути тут і почуватися вільними. Я закликаю прийти на виборчі дільниці 31 березня та зробити свій свідомий вибір. Наш вибір дуже важливий. Ми маємо визначитися, чи ми хочемо йти в ЄС та НАТО, чи знову опинитися під російським ярмом. Я закликаю проголосувати за нашого головнокомандувача Петра Порошенка, бо ми – це Україна. Ми не можемо втратити державу!», – сказала Анна Музичук.

Голова Українського лікарського товариства у Львові, заступник головного лікаря з хірургічної роботи Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр Олег Дуда також висловився на підтримку Петра Порошенка.

«Ми зробили свій європейський вибір і Петро Порошенко достойно цей вибір захистив на усіх світових майданчиках. Він згуртував міжнародну коаліцію. Він сміливо назвав агресора агресором просто в обличчя. Наступний крок – це вступ до ЄС та НАТО. Петро Порошенко зробить це найкраще, адже гарантує свободу. Ми виростимо свій хліб, наведемо порядок у вільній Україні», – сказав Олег Дуда.

Leave a Reply