У Старому Самборі судитимуть місцевого мешканця за збут психотропів

0
37
Прокурори Самбірської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 24-річного чоловіка за фактами збуту психотропних речовин (ч. 1 ст. 307, ч. 2 ст. 307 КК України). Про це пише Четверта студія з посиланням на прокуратуру Львівської області. Розслідуванням встановлено, що у місті Старий Самбір місцевий мешканець займався збутом психотропних речовин, а саме - амфетаміну. Замовлення приймав по дзвінку та через спеціально створений телеграм канал. Збут здійснював шлях закладання так званих «закладок», або з рук в руки безпосередньо на території Самбірського району. В ході обшуку за місцем проживання фігуранта вилучено психотропну речовину та знаряддя для її фасування. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прокурори Самбірської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 24-річного чоловіка за фактами збуту психотропних речовин (ч. 1 ст. 307, ч. 2 ст. 307 КК України).

Про це пише Кулемет з посиланням на прокуратуру Львівської області.

Розслідуванням встановлено, що у місті Старий Самбір місцевий мешканець займався збутом психотропних речовин, а саме – амфетаміну. Замовлення приймав по дзвінку та через спеціально створений телеграм канал.

Збут здійснював шлях закладання так званих «закладок», або з рук в руки безпосередньо на території Самбірського району.

В ході обшуку за місцем проживання фігуранта вилучено психотропну речовину та знаряддя для її фасування.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Leave a Reply